Uyarı: Yatay Geçiş Ön Başvurusu sırasında e-posta  adresinizi doğru bir şekilde giriniz. E-posta adresinize takip numaranız gönderilecektir ve takip numarasıyla başvuru durumunuzu öğrenebileceksiniz. Takip numaranızı kaybetmeyiniz. Öğrencilerle iletişim sadece e-posta adresi üzerinden sağlanacaktır. 

Ön başvuru işlemi sırasında genel not ortalaması ve yerleştirme puanlarınızı girerken "nokta" kullanmayınız. Puanlarınızı arasında , "virgül" işareti ile kullanınız.

04 - 07.08.2020 tarihleri arasında yatay geçiş Ön Başvuru işlemini gerçekleştiren öğrenciler evraklarını en geç 10 Ağustos 2020 tarihinde Üniversitemizde olacak şekilde  göndermek zorundadır. Site üzerinden ön başvuru işlemini yapmış fakat evraklarını belirtilen tarihler arasında Üniversitemize göndermemiş veya ulaşmamış öğrencilerin başvuruları onaylanmayacağı için başvuru yapmış olarak kabul edilmeyeceklerdir.  

Sivrihisar Meslek Yüksek Okulu için başvurular şahsen veya posta yolu ile  yapılacak olup İnternet üzerinden ön başvuru alınmayacaktır. 

Sivrihisar Meslek Yüksekokulu için başvuru belgeleri (Eskişehir Cd. No:140 Sivrihisar, ESKİŞEHİR) adresine gönderilecektir.

Tıp Fakültesi için başvurular şahsen veya posta yolu ile  yapılacak olup İnternet üzerinden ön başvuru alınmayacaktır. 

Evraklarınızın herhangi birinin eksik olması durumunda başvurunuz geçersiz sayılacaktır.

EVRAKLARIN GÖNDERİLECEĞİ ADRESLER İÇİN TIKLAYINIZ.

BAŞVURU KOŞULLARI VE AYRINTILI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ.

2020-2021 LİSANS YATAY GEÇİŞ KONTENJANLARI

2020-2021 ÖNLİSANS YATAY GEÇİŞ KONTENJANLARI

ESOGÜ TAVAN-TABAN PUANLARI