Uyarı: Yatay Geçiş Ön Başvurusu sırasında e-posta  adresinizi doğru bir şekilde giriniz. E-posta adresinize takip numaranız gönderilecektir ve takip numarasıyla başvuru durumunuzu öğrenebileceksiniz. Takip numaranızı kaybetmeyiniz. Öğrencilerle iletişim sadece e-posta adresi üzerinden sağlanacaktır. 

Ön başvuru işlemi sırasında genel not ortalaması ve yerleştirme puanlarınızı girerken "nokta" kullanmayınız. Puanlarınızı arasında , "virgül" işareti ile kullanınız.

27.01.2020-28.01.2020 tarihleri arasında yatay geçiş Ön Başvuru işlemini gerçekleştiren öğrenciler evraklarını en geç 29 Ocak 2020 tarihinde Üniversitemizde olacak şekilde  göndermek zorundadır. Site üzerinden ön başvuru işlemini yapmış fakat evraklarını belirtilen tarihler arasında Üniversitemize göndermemiş veya ulaşmamış öğrencilerin başvuruları onaylanmayacağı için başvuru yapmış olarak kabul edilmeyeceklerdir.  

Sivrihisar Meslek Yüksek Okulu için başvurular şahsen veya posta yolu ile  yapılacak olup İnternet üzerinden ön başvuru alınmayacaktır. 

Sivrihisar Meslek Yüksekokulu için başvuru belgeleri (Eskişehir Cd. No:140 Sivrihisar, ESKİŞEHİR) adresine gönderilecektir.

Evraklarınızın herhangi birinin eksik olması durumunda başvurunuz geçersiz sayılacaktır.

Evrakların Gönderileceği Adres İçin Tıklayınız